2176 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 25 april 2022 -
5534 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 14 mars 2022 -
2112 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 mars 2020
3542 Färglitografi
Kina. Signerad. Motivet: 93x32cm
Såld: 450 kr
Såldes den 17 februari 2020 -
4091 Litografier
Såld: 150 kr
Såldes den 21 mars 2016 -
6268 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 7 december 2015
5323 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 10 mars 2014 -
1029 Färglitografi
Såld: 2.400 kr
Såldes den 17 februari 2014 -
1085 Litografi
Kina, 1800-tal, 40x35
Såld: 300 kr
Såldes den 25 februari 2013